Szőnyegmosodai munkatárs

Azt gondolod, hogy szennyes lepedőket és apró zoknikat kell mosnod, teregetned napi 8 órában. Gumiszőnyegek mosógépben való mosásáról van szó. Nem igényel mosási rutint. Fiúk nyugodtan jelentkezzetek!

Feladatok

  • szőnyegtisztítás (mosó- és szárítógépek kezelésével)
  • árumozgatás (kézi emelővel)
  • tisztítás utáni minőség precíz ellenőrzése
  • egységrakomány kialakítása

Elvárások

  • befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • betanított munkatapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • pontos, alapos munkavégzésre való törekvés
  • jó állóképesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

ELŐNYÖK:
  • mosodai vagy patyolatban szerzett tapasztalat
  • vezetőüléses és/vagy gyalogkísérésű targonca kezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Korrekt alapbér + teljesítménybónusz
  • Próbaidő után választható kafetéria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Száraz Dóra
dora.szaraz@randstad.hu
06 30 190 96 94
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.