Junior értékesítési munkatárs

Mi az amit keresel?
Fiatalos hangulat Pörgős munka Fejlődési lehetőség
IGEN!

Budapesti pénzügyi megoldásokat kínáló neves partnercégünkhöz keresünk: Junior értékesítési munkatársakat.

Feladatok

A munkakör célja:

Beérkező telefonhívásokon keresztül érkező ügyfél igények pontos precíz kezelése.

A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

A telefonos értékesítés alapjainak elsajátítása és a megszerzett ismeretek hatékony alkalmazása a napi munka során

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • Pályakezdők/pályamódosítók jelentkezést várjuk, akik még nem rendelkeznek komolyabb telefonos értékesítői tapasztalattal

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

Amit kínálunk

  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Belvárosi nyitott iroda
  • Fiatalos, motiváló csapat és mentor program

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest