Plakát kihelyező munkatárs

A média iparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

· Utasvárók a kiadott műveleti utasítás szerinti takarítása

· Plakátok kihelyezése a hirdetőfelületekre

· Berendezések állapotának ellenőrzése, azokról hibalapok felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel

· Jelentések, beszámolók készítése

· Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

· Középfokú végzettség

· B kategóriás jogosítvány

· Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek

Amit kínálunk

  • Korrekt bér
  • Kiemelkedő szakmai háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.