Titkársági asszisztens

Olasz hátterű fémipari tevékenységeket végző partnerünkhöz keresünk titkársági asszisztenst, fél éves időszakra.

Feladatok

  • Érkező partnerek, ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Részvétel a vállalat célkitűzéseinek tervezésében, illetve betartatni azokat
  • Munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • Posta kezelése, iktatása, kézbesítése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, előkészítése könyvelésre
  • Szállítási dokumentáció kezelése, nyilvántartása, ellenőrzése, áruátvétel
  • Vezetői határidős feladatok nyilvántartása
  • Műszakbeosztás felvitele a SAP-ba
  • Időszakos munka alkalmassági orvosi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása
  • Rendezvények, megbeszélések, utazások előkészítése, megszervezése, operatív lebonyolítása

Elvárások

  • Titkársági munkákban, illetve általános vállalati, esetleg pénzügyi ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv aktív használata szóban és írásban is
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pro-aktív szemléletmód
  • Problémamegoldó készség
  • SAP-ismeret előny, de nem követelmény

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Fiatalos csapat
  • Stabil háttér
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye

Debrecen, Debrecen (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Iván Ágnes
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.