SQA Engineer / Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Minősbiztosítási mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresünk minőségbiztosítási mérnököket.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció (nem megfelelőség) esetén beszállító informálása, reklamációkezelés
  • A gyártósor védelmének érdekében azonnali intézkedések meghatározása, bevezetése
  • Bejövőáru ellenőrzésének koordinálása, vizsgálati tervek karbantartása
  • Válogató/ utómunka cégek koordinálása
  • Zárolt alkatrészek reklamációjával kapcsolatban fellépő költségek terhelése
  • Éves elsőminta rekvalifikációk nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Termelő területen szerzett min. 05 év tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • 8D, PDCA, APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeret

Előny:
  • Műszaki rajz ismerete
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete előny
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási csomag
  • utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • karrierlehetőség
  • kiváló munkakörülmények
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezhetsz a Pályázom CV-nélkül gombbal. Természetesen lehetőség van CV feltöltésére is, valamint pályázatodat közvetlenül elküldheted a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre is.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.