HR generalista

Ipari automatizálási területen tevékenykedő piacvezető multinacionális partnerünk számára HR generalista pozícióba keressük új munkatársukat.

Feladatok

  • HR kontrolling rendszer kialakítása és működtetése, a HR mérőszámok nyomon követése
  • HR projektek implementálása és koordinálása
  • HR folyamatok kialakításában és fejlesztésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a németországi központtal
  • HR akciók kidolgozása, rendszeres riportok elkészítése
  • Döntés előkészítő anyagok elkészítése, előterjesztése
  • Szakmai jelentések prezentálása magyar és/vagy angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Munkajogi ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő, proaktív, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • MS Office programcsomag magabiztos használata
  • SAP és Nexon ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető és folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Szakmai kihívások kiváló munkakörnyezetben
  • Multinacionális vállalati kultúra
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
+36 1 300 6651
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.