HR & Management asszisztens

Már rendelkezel asszisztenciában szerzett tapasztalattal azonban érdekel a HR világa és szeretnéd ezen a területen is kipróbálni magad?

Folyékonyan beszélsz angolul és egy dinamikus, pro-aktív egyéniség vagy?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne halaszd el ezt a lehetőséget és jelentkezz multinacionális partnerünkhöz.

Feladatok

  • Szoros együttműködés a HR igazgatóval, a HR igazgató és szükség esetén a felső vezetők adminisztratív támogatása
  • Üzleti utak, találkozók megszervezése
  • Prezentációk, vállalati dokumentumok összeállítása, fordítások elvégzése angol és magyar nyelven
  • A HR csapat mindennapi munkájának pro-aktív segítése
  • A kiválasztási folyamat támogatása
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos folyamatok segítése
  • Belső kommunikáció támogatása, szervezeti események megszervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos és folyékony angol nyelvtudás
  • Asszisztenciában és/vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pro-aktív és talpraesett személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier egy multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
zita.toreky@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.