Karbantartó technikus

Villamos járművek tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó spanyol hátterű nemzetközi partnercégünk részére keresünk kollégákat Karbantartó technikus pozícióba budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

• Villamos járművek megelőző és hibajavító karbantartása (pl. ajtók szabályozása; fékek tesztelése; a hűtési-, jelző és pneumatikus rendszerek, indítómotorok, áramkörök ellenőrzése és javítása);
• Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján;
• Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése;
• Az elvégzett szervizelési munkálatok precíz dokumentálása.

Elvárások

• Legalább középfokú műszaki vagy elektronikai végzettség;
• Elektromos és mechanikus hibák keresésében és javításában szerzett min. 1 éves tapasztalat;
• Három műszakos munkarend vállalása;
• Minimum alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
• Pontos, precíz munkavégzés;
• B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • multinacionális környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál

Munkavégzés: Magyarország, Budapest

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.