Gyártástechnológus mérnök (forgácsolástechnológia)

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Alkatrészgyártási technológiák, dokumentációk elkészítése
  • Alkatrészgyártási technológiák és dokumentációk karbantartása, fejlesztése
  • Gyártásoptimalizálás elvégzése
  • Alkatrészgyártási folyamatok fejlesztése
  • Kalkulációk elvégzése
  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi beszállító partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki mérnöki)
  • Társalgási szintű angol VAGY német nyelvismeret
  • Átfogó anyagismeret (forgácsolható könnyűfémek, acél anyagok, nyomásos öntészeti anyagok)
  • Marási, esztergálási, köszörülési ismeretek
  • CNC programozási ismeretek
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Inventor felhazsnálói szintű ismerete előny
  • Proaktív és csapatjátékos attitűd, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
  • Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
  • Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.