Karbantartó technikus

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • A forgácsoló gépek és mérő berendezések mechanikus/elektronikus hibáinak feltárása és elhárítása, a gépleállások megszüntetése
  • Karbantartási feladatok terv szerinti elvégzése és adminisztrálása
  • Részvétel a berendezések üzembe helyezésében, áthelyezésében
  • Berendezések bekötése a pneumatikus-, elektromos- és informatikai hálózatba
  • A gépek javításához szükséges alkatrészek, anyagok beazonosítása, kereskedelmi pótalkatrészek megrendelésének kezdeményezése és azok időben történő jelzése a karbantartó mérnökség irányába
  • Az általa használt berendezésekhez tartozó szerszámok készletnyilvántartása, karbantartása, szerszámigény időben történő jelzése
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások

  • Műszaki középiskolai vagy elektromos szakirányú végzettség
  • Minimum 1,5 éves hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Pneumatikus vezérlések ismerete
  • Magabiztos műszaki rajzolvasás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság és eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Rugalmasság, precizitás, minőségi munkavégzés
  • Stressz tűrő képesség
  • Két műszakban való munkavégzés vállalása

Előnyt jelenthet:

  • Gépsorok elektromos javításában szerzett tapasztalat
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Megmunkálási technológiák ismerete, CNC megmunkáló gépek karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • Alapfokú német vagy angol nyelv ismerete szóban és/ vagy írásban
  • Kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
  • Vállalati bónuszrendszer
  • Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.