Raktáros- anyagbeszerző

Szeretnél egy jó hangulatú csapat részese lenni? A komissiózás, csomagolás ismerős feladatok, de szívesen ülsz be az autóba és mész el áruért is?
Itt a helyed!

Budapesti ipari konyha berendezéseket forgalmazó partnercégünkhöz keresünk Raktáros - anyagbeszerző pozícióba.

Feladatok

● csomagok összeállítása, csomagolása számla alapján
● beérkező fuvarok átvétele, feldolgozása
● budapesti / belföldi csomagok kiszállítása
● belföldi szállítóktól való áru beszerzés lebonyolítása
● raktárkészlet figyelése, dokumentálása

Elvárások

● B típusú jogosítvány, legalább 2-3 éves vezetési tapasztalat
● Precíz munkavégzés, magabiztos fellépés
● Csapatszellem, fejlődési igény
● Felhasználói szintű számítógép használat (e-mail, excel, online rendszerek)

További előnyök:
● Raktározási, komissiózási területen szerzett tapasztalat
● Angol nyelv középfokú ismerete
● További nyelv ismerete
● Tapasztalat Google Drive kezelésében
● Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

● Korrekt fizetés
● Önálló munkavégzés
● Tiszta rendezett és felszerelt munkakörnyezet,
● Jó hangulatú, fiatalokból álló csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Munkaidő: hétköznapokon napi 8 óra

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.