Ruha mosodai munkatárs

Te vagy a mi emberünk,

ha gyorsan szeretnél elhelyezkedni, betanított munkát keresel és 3 műszak vállalása sem okoz gondot!

Jelentkezz Ruha Mosodai munkatársnak textilipari partnercégünkhöz!

Feladatok

  • a beérkező szennyes ruhák szortírozása, zsebek kiürítése;

  • anyagnak és szennyeződésnek megfelelő mosási program indítása, mosó- és szárítógépek töltése és ürítése;

  • tiszta ruhák hajtogatása, javítása, cseréje;

  • összehajtogatott ruhák járatra rendezése, szortírozása.

Elvárások

  • befejezett 8 általános
  • jó állóképesség
  • 3 műszak vállalása (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-05:30);

Előny:

varrásismeret ipari varrógépen
mosodában szerzett tapasztalat (akár szállodai is)

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Korrekt alapbér + teljesítménybónusz
  • Próbaidő után választható kafetéria

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
[email protected]
06 30 98 100 58
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.