Szállítmányozási csoportvezető

Budapesti telephelyű, nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó partnerünk
IX.kerületi telephelyére keresünk szállítmányozási csoportvezető kollégát.

Feladatok

  • Szállítmányozási munkatársak napi munkájának koordinálása, ellenőrzése,
  • Felelős az előre tervezett és sürgős fuvarok megszervezéséért,
  • Felelős az időben történő kiszállításért a ROLNIX és CURAMIK folyamatok keretein belül,
  • Támogatja csapatát az ISO célok és az ügyfél elégedettséggel kapcsolatos célok elérésében,
  • Betartja és betartatja a környezet- egészség és munkavédelmi szabályokat és a munkavégzéshez kapcsolódó helyi jogi szabályozásokat,
  • Meggyőződik a megfelelő EKAER adminisztráció végrehajtásáról,
  • Meggyőződik kiszállítás során a munkafolyamatok betartásáról, és ellenőrzi az instriukciók betartását,
  • Elsőként kezeli a felmerülő szállítási problémákat
  • Javaslatot készít a munkafolyamatok optimalizálására, szorosan együttműködve a termeléstervezéssel és az IT-val,
  • Panasz esetén a raktárvezetővel együttműködve korrekciós lépéseket emel bele a folyamatba,
  • Elővigyázatossági lépéseket indítványoz, hogy ne fordulhasson elő többször ugyanabból az okból kifolyólag panasz
  • Együttműködve a raktári koordinátorokkal, a termeléstervezéssel és az ügyfélszolgálattal, folyamatosan kiértékeli az adatbázist, fejlesztési lehetőségeket keresve.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Szállítmányozás területén szerzett 5 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás elvárás, német előny
  • Erős szervezési és kommunikációs készség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
+36 30 291 4186
zsofia.toth@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.