Logisztikai koordinátor csomagolás területen

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően Logisztikai koordinátor pozícióba keresi leendő munkatársát csomagolásirányítás területére.

Feladatok

  • A gyár teljes csomagolás áramlásának operatív irányítása speditőrök és logisztikai szolgáltatókon keresztül a beszállítókig
  • Csomagoláskészlet és csomagolásáramlás önálló irányítása, nyomon követése a kijelölt EU-s régió számára és szállítási viszonylatokra
  • Szűk keresztmetszetek időben történő felismerése, javaslatok és intézkedések foganatosítása gazdasági számítások segítségével
  • Beszállítók és logisztikai szolgáltatók reklamáció kezelése, e-mailes és telefonos megkeresések kezelése
  • Kiszortírozott csomagolások leselejtezésének és elszállításának lebonyolítása

Elvárások

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Logisztikai végzettség legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalattal vagy főiskolai közgazdasági végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és komplex gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Multinacionális és dinamikusan fejlődő, bővülő cég
  • Német és angol nyelv rendszeres használata
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Kapcsolattartás különböző területekkel
  • Versenyképes juttatási csomag, alapbéren felüli juttatások

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
0630 299 2755
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.