Projektmérnök

Új termékek, gyártási koncepciók bevezetésére, beüzemelési folyamatok koordinálására keresünk Projektmérnök munkatársat autóipari partnerünkhöz.

Feladatok

  • Gyártósorokhoz kapcsolódó folyamatos fejlesztések
  • Robot, cobot integráció
  • Projektütemezés, projektcsapattal való együttműködés a hatékonyság és sikeresség érdekében
  • Projektek költséghatékony végrehajtása
  • Tervezési dokumentáció elkészítése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel
szembeni követelmények kialakítása
  • Termeléstámogatás
  • Munkabiztonság felügyelete
  • Beszállítókkal, vevőkkel való kapcsolattartás, képviselet
  • Meglevő gyártósorok módosításának, új gyártósorok bevezetésének koordinálása

Elvárások

  • Gépész-, mechatronikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Programozási ismeretek
  • Technikai szemlélet

Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat illetve ahhoz kapcsolódó szabványok ismerete
  • Szerszám, gépkonstrukciós ismeretek
  • Terméktervezői, minőségbiztosítási ismeretek
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye

Veszprém, Veszprém (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombbal tudsz vagy az alábbi e-mail címen:

[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.