Ügyfélszolgálati koordinátor német nyelvtudással

Partnerünk, a világ egyik legnagyobb autókölcsönző vállalata, új kollágákat keres budapesti központjába. A cég minőségi szolgáltatást nyújt a világ számos részén, az ügyfelek elégedettsége és a termékek tökéletessége nagyon fontos számukra. Ha szeretnél egy növekvő, dinamikus, nemzetközi csapat tagja lenni, gyere és dolgozz náluk!

Feladatok

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (tájékoztatás, kérések és panaszok kezelése) és a cég munkatársaival termékfelelősökkel, alvállalkozókkal
  • virtuális csapat munkájának koordinálása, szervezése, összhangolása
  • riportok és jelentések készítése
  • a külső és belső igények vállalaton belüli szervezése maximális vevői elégedettség és a határidők tartása mellett

Elvárások

  • német nyelvtudás
  • minimum középfokú végzettség
  • ügyfélorientált és innovatív gondolkodásmód
  • önállóság, pro-aktivitás, fejlődni akarás, pontosság

Amit kínálunk

  • kiemelkedően magas fizetés
  • rugalmas munkavégzés
  • "B2B" üzleti világ megismerése
  • fejlődési lehetőségek
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nikolett Horváth
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.