Könyvelő Magyarország vezető autóipari vállalatánál

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően könyvelő pozícióba keresi leendő munkatársát.

Feladatok

  • aktív részvétel a havi zárási folyamatban és az éves beszámolók előkészítésében
  • havi és negyedéves jelentések készítése (magyar és IFRS szabályok alapján)
  • könyvelési és szakmai egyeztetés más részlegekkel, kapcsolattartás a szakmai tanácsadó cégekkel, külföldi kollégákkal idegen nyelven
  • projektfeladatokban való aktív részvétel (pl. digitális tárgyi eszköz leltár létrehozása, IFRS átállás)
  • folyamatos konzultáció a társosztályokkal
  • belső szabályzatok elkészítése és aktualizálása

Elvárások

  • közgazdász végzettség
  • ideális esetben nagyvállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat vagy magas szintű elméleti számviteli ismeretek
  • aktív német és/vagy angol nyelvtudás (minimum alapszintű német nyelvtudás szükséges!)
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • kiváló analitikus készség
  • rugalmas, proaktív személyiség

előnyt jelent:
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • IFRS ismeretek
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk

  • kulcsszerepet játszhatsz egy új gyár felépítésének háttérmunkáiban
  • modern, multinacionális környezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • változatos feladatok és szakmai kihívás
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét, Magyarország, Kecskemét (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nagy Fanni
+36 30 981 0049
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.