Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök

Az egyik legnagyobb multinacionális autóipari beszállító magyarországi leányvállalata munkatársakat keres beszállítói minőségbiztosítási mérnöki pozícióba. A cég folyamatosan bővül, és hamarosan az ország egyik legmodernebb gyártóegységét fogja felépíteni.

Feladatok

Az alkatrészek minőségtervezési dokumentumainak
összeállítása/ APQP elvégzése QR83 szerint
A beszállító kiválasztási folyamatban való részvétel
Belső és vevői reklamációk elemzése, szükséges jelentések
és dokumentációk összeállítása
Az ellenőrzési módszerek meghatározása (pl. SPC, a
vizsgálat súlyossága, mérési módszer, mérőeszköz stb.)
Döntéshozatal a minőség korlátozásáról és a különleges
esetekről
Intézkedések elindítása és nyomon követése (például
utómunkálás, szállítások felfüggesztése)
A minőségügyi megbeszélések előkészítése és levezetése
a beszállítókkal
A minőségi követelményekkel kapcsolatos intézkedések
kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítóknál
Belső és külső auditok tervezése, végzése és
dokumentálása
Az ellenőrző személyzet utasítása és segítségnyújtás a
problémás esetekben

Elvárások

Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy hasonló területen
szerzett végzettség
Jó írásbeli és szóbeli angol és/vagy német nyelvtudás
MS Office erős felhasználó szintű ismerete
Szervezői készségek, elemzőképességek
Minőség iránti elkötelezettség
Önálló kezdeményezési készség, rugalmasság
Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
SAP felhasználó szintű ismerete
Hasonló területen szerzett több éves szakmai
tapasztalat

Amit kínálunk

Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai
tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív
munkakörnyezetet
Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben
és külföldi kiküldetésekben
Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat
és nyelvtanfolyamot
Teljesítményhez igazodó versenyképes
jövedelmet és prémiumot
Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári
hozzájárulást
Étkezési támogatást
Különböző sportolási lehetőségeket
Iskolakezdési támogatást
Vállalati óvodát

Munkavégzés helye

Eger, Eger (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.