Projektvezető

Nagy múltú, magyar tulajdonban lévő mezőgazdasági vállalat keres két éves időtartamú gyárépítési projektjének megvalósításához Projektvezetőt

Feladatok

Építési projekt megvalósításának teljes körű koordinálása
Építésvezetők, művezetők irányítása
Megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel való kapcsolattartás
A munkaterületre előírt munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása
Cégvezetés tájékoztatása a projektekről

Elvárások

Felsőfokú építészmérnök végzettség
Nagyobb volumenű projektek lebonyolításában, koordinálásában szerzett tapasztalat
Megbízható, határozott személyiség,
Önálló, pontos munkavégzésre képes

Munkavégzés helye

Nádudvar, Hajdú-Bihar megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Rinyu
+36 30 428 1411
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.