Operátor (légzsákgyártás, elektronika, bőrözés)

Feladatok

Nemzetközi autóipari vállalat betanított operátor munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel Miskolcon

Autóipari termékek összeszerelése,
gyártósori gépek kezelése,
termékek gyártásközi- és végellenőrzése,
javaslattétel folyamatok fejlesztésére.

Elvárások

Elvárások:
középfokú végzettség, VAGY 8 általános iskolai végzettség és gyártósori tapasztalat,
Jó kézügyesség,
Több műszakos munkarend vállalása,
színtévesztés kizáró tényező!

Amit kínálunk

• Versenyképes juttatási csomag,
• Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
• 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,
• többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
• modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• fejlődési lehetőség,
• stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Munkavégzés helye

Miskolc, Miskolc (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

[email protected]
m +36 30 281 3989
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.