Anyagmozgató

Autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártásával foglalkozó X. kerületi partnerünk részére keresünk anyagmozgatókat 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok

• A gyártási terveknek megfelelően az anyagigénylés elkészítése a raktár felé. (alapanyag, segédanyag)
• A raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele
• A gyártásban lévő anyagok elhelyezése a csarnokban kijelölt tároló helyekre
• A termelésben lévő alapanyagok heti szintű leltárfelmérése
• Alapanyag hiány esetén a logisztika értesítése
• Termelésben lévő készletek SAP szerinti ellenőrzése
• Rábízott eszközök folyamatos karbantartása

Elvárások

• Középfokú végzettség előny
• Anyagmozgatásban, gyártásban szerzett tapasztalat
• Jó fizikum

Amit kínálunk

• Hosszú távú munka
• Versenyképes juttatási csomag
• Fejlődési lehetőség
• Jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
[email protected]
+3630 628 9964
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.