Villamosipari technikus

Automatizálással és robottechnikával foglalkozó piacvezető partnerünk számára keresünk Villamosipari technikus kollégát.

Feladatok

  • Elektromos kiegészítő egységek felszerelése és üzembe helyezése FANUC Robot, Robodrill és Roboshot gépekre
  • Villamos és mechanikus szerelési munkálatok a helyszíni géptelepítések során

Elvárások

  • Villamos műszaki végzettség
  • Automatizált rendszerek elektromos szerelésében szerzett tapasztalat
  • Villamos tervrajzok készség szintű értelmezése
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

Törökbálint, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.