Összeszerelő operátor

Villamos-berendezések gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk összeszerelő operátor munkatársat, egy műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • 3-4000 fajta termék gyártása során az összeszerelési feladatok elvégzése (elektronika és mechanikai)
  • Forrasztási, ragasztási feladatok elvégzése műszaki rajzok alapján

Elvárások

  • Lehetőleg műszerészi, vagy műszaki végzettség
  • Mechanikai és elektronikai összeszerelésben, forrasztási és ragasztási feladatokban szerzett jártasság
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Utazási hajlandóság

Előny:
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény-alapú bónusz rendszer
  • Változatos, érdekes feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási támogatás
  • Remek csapat

Munkavégzés helye

Cegléd

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
zsofia.toth@randstad.hu
+36 30 291 4186
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.