Sales analyst

Amerikai, dohányipari partnerünk számára keresünk új munkatársat, az értékesítési osztály adminisztratív támogatására, sales analyst pozícióba!

Feladatok

  • Exceles riportok készítése
  • Prezentációk készítése
  • Kapcsolódó projektmunkákban való részvétel
  • Társosztályokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Erős excel ismeret!
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Analítikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Modern, belvárosi iroda
  • Versenyképes bérezés
  • A vállalat folyamatainak napi szintű támogatása
  • Belső- és külső tréningeken való részvétel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Fekete Andrea
06 30 226 90 58
andrea.fekete@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.