Pénzügyi háttér támogató munkatárs

Magyarország egyik legnagyobb, lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódott pénzügyi intézete keres jelentkezőket az alábbi pozíció betöltésére:

3 fő Pénzügyi háttér támogató munkatársat.

Feladatok

· pénzügyi folyamatok (befizetések, pénzügyi teljesítések) adminisztratív támogatása, esetek kivizsgálása

· adatok összehasonlítása az informatikai rendszerekben

· feljegyzések készítése angol nyelven

Elvárások

· Középfokú végzettség

· Középfokú angol nyelvtudás (elsődlegesen írásban)

· Adminisztratív feladatkörben szerzett tapasztalat

· Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)

· Gyors és precíz munkavégzés

· Szabálykövető magatartás

· Megbízhatóság

Amit kínálunk

· Határozott idejű munkaviszony 2018.05.31-ig

· próbaidő: 1 hónap

· teljes munkaidő, heti 40 óra

· azonnali kezdés

· Stabil háttér

· Belvárosi iroda

· Fiatal, motiváló csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
+36 30 98 100 58
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.