HR Services trainee

Multinacionális partnerünk HR Services csapatába keresünk gyakornokot. Jelentkezz, ha egyetem mellett is szabad a hétfőd és kedded és szeretnél belelátni egy olyan szervezet HR folyamataiba, ahová több mint 40 országból érkeztek kollégák!

Feladatok

  • Be- és kiléptetésben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Részvétel a bérszámfejtés előkészítésében
  • Munkavállalói adatbázisok naprakészen tartása
  • Munkavállalói kérdések megválaszolása telefonon és emailen keresztül, illetve a nyitvatartási időben személyesen
  • Munkavállalói szerződések kezelése
  • Egyéb adminisztrációs és irodai feladatok ellátása (postázás, lefűzés, másolás, nyomtatás)

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony megléte releváns szakon
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Motivált, tanulni és fejlődi vágyó hozzáállás

  • 20 óra vállalása minimum 3 hónapon keresztül

Amit kínálunk

  • Kellemes, irodai környezet
  • Nemzetközi háttér
  • Jó hangulatú csapat
  • Diákszövetkezeten keresztül történő alkalmazás
  • Részmunkaidő, de lehetőség szerint preferáljuk a hétfői, keddi és pénteki munkavégzést

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.