Szakmai asszisztens

Budapesti telephelyű, nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó partnerünk
IX.kerületi telephelyére keresünk Management Assistant munkatársakat határozatlan időre!

Feladatok

  • Adminisztrációs támogatás nyújtása a Plant Manager és a HR Business Partner számára
  • Támogatás nyújtása a belgiumi pénzügyi csapatnak, megrendelések létrehozása az -ERP rendszerben
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és ügynökségekkel
  • Üzleti utazások szervezése, kapcsolattartás az utazási irodával
  • Ad-hoc és rendszeres bemutatók, üzleti dokumentumok és fordítások előkészítése
  • A napi ügyintézés kezelése: telefonhívások és e-mailek fogadása, látogatók fogadása
  • Találkozók, események szervezése, találkozók előkészítése

Elvárások

  • Ideálisan egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony üzleti angol nyelvtudás, írásban és szóban; a német nyelv ismeretek előnyt jelentenek;
  • Erős kommunikációs és interperszonális készségek;
  • Numerikus gondolkodásmód és pontos a számokkal;
  • Szeret tervezni, szervezni és nyomon követni, hogy a dolgok készen álljanak;
  • A Microsoft Office program megfelelő felhasználói ismerete.
  • Agilis és támogató hozzáállás
  • Proaktív, felelős, megbízható és diszkrét;
  • Motivált és pozitív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet
  • Egészségprogram, ingyenes sportolási lehetőség, masszázs

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
m +36 30 542 8673
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.