Gépkezelő

Béremelés Budaörsön!
Jelentkezz, ha szeretnél magas alapbérért, és 50-60%-os műszakpótlékokért dolgozni!

Feladatok

  • Gyártott dobozok minőségének vizsgálata
  • Gépek előkészítése a megrendelésekhez
  • Gyártó egységek gépeinek kezelése
  • Részvétel a gépátállításban
  • Munkautasítások betartása
  • Adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Tiszta közeg, modern gépek
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Belépő a helyi konditerembe és más sportközpontba
  • Kedvezményes utazási lehetőségek (bel-és külföldre egyaránt)
  • Fejlődési lehetőség

  • Céges buszjárat Budapest belvárosából

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Fekete Andrea
[email protected]
06302269058
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.