Logisztikai Vezető

A cég Magyarország egyik vezető higiéniai disztribúciós vállalataként szolgálja vevőit. Portfoliójában a tisztítószerek, higiéniai papírok, tisztítóeszközök és takarítógépek mellett az ipar és a HoReCa szektor számára szükséges speciális termékek egyaránt megtalálhatók.

Feladatok

  • Készletoptimalizálás, raktározás, fuvarszervezés
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás
  • Toborzás, kiválasztás, dolgozók motiválása, létszámterv feszes betartása
  • Raktári elrendezés és tárhely analízis
  • Túrakihasználtság/terheltség vizsgálat
  • Raktári teljesítménymonitor
  • Fuvarozási költségkontroll (vonal és terítőjárat, átrakópont)
  • Teljes logisztikai költség budgetálása
  • Minőségbiztosítási szabványok betartatása

Elvárások

  • Szállítmányozási, logisztikai tapasztalat
  • Üzleti szemlélet
  • 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Együttműködési készség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Precizitás
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • önálló, kreatív munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.