HR Generalista

Multinacionális partnerünk számára keresünk 1-3 év tapasztalattal rendelkező HR Generalista kollégát.

Feladatok

  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése: képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, elégedettség felmérés
  • Munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Részvétel az éves teljesítményértékelésekben, elégedettség felmérésben, továbbá az éves képzési tervek összeállításában
  • Bérszámfejtéshez szükséges információk összegyűjtése és továbbítása a külsős bérszámfejtő cég felé, cafeteria rendszer működtetése
  • Folyamatos együttműködés a HR Business Partnerrel
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása (beléptetés, kiléptetés, szerződések módosítása)
  • Kollégák segítése munkaügyi kérdésekben

Elvárások

  • Legalább 1-3 év releváns HR tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Proaktivitás, lendületes hozzáállás
  • Terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Munkajogi ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás
  • Kiemelkedő szakmai lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.