Gépbeállító

Autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártásával foglalkozó X. kerületi partnerünk részére keresünk gépbeállítókat 4 műszakos munkarendbe.

Feladatok

• gyártási berendezések üzemképességének biztosítása karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján
• típusváltások lebonyolítása
• berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
• berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
• berendezések javítása alkatrészcserével
• javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
• közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
• új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint

Elvárások

• középfokú végzettség (elektronikai / mechanikai / mechatronikai)
• legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

• Hosszú távú munka
• Bér: Br. 360.000 Ft + nettó 17.000 Ft
• Fejlődési lehetőség
• Jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kontakt személy: Erdődi Anna

Fényképes önéletrajzát küldje az [email protected] címre vagy hívja a +3630 628 9964-es számot!
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.