Termelési mérnök

Karbonszál gyártassal és fejlesztéssel foglalkozó Komárom-Esztergom megyei multinacionális partnerünk számára keresünk Termelési mérnök kollégát.

Feladatok

Az új mérnök kolléga fő fókuszában a termelés tervezése és irányítása lesz.

Feladatok:

  • gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
  • technológia elkészítése, felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • üzemi kísérletek koordinálása
  • termelési problémák elemzése, megoldása
  • közreműködés a minőségügyi problémák megoldásában
  • minőség és technológia statisztikai elemzése, riportok készítése

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • mérnöki végzettséggel (vegyész-, vagy gépészmérnöki)
  • kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • gyártási területen szerzett tapasztalattal (szakmai gyakorlat is megfelelő).

Ideális lehetőség pályakezdők számára!

Amit kínálunk

A cég széles körű juttatási csomagot és kiemelkedő alapbért, valamint multinacionális környezetben szerzett tapasztalatot kínál.

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre (tárgyban jelölje meg a pozíciót).

[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.