Color technológiai munkatárs

Van érettségid, szakképesítésed de nem tudod érvényesíteni? Szeretsz gyártás-termelés környezetében dolgozni, de nem szereted az egyhangúságot? Segíts színt adni a termékeknek!

Multinacionális gyártó partnerünk keres új Color technológiai munkatárs kollégákat azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • gyártási tételek figyelemmel kísérése
  • a termelt anyagok színeinek figyelemmel kísérése és szükség esetén annak módosítása
  • receptek előkészítése
  • színanyagok kimérése, keverése
  • adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben
  • mintavétel a termelésből

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség előny
  • 12 órás munkarend vállalása
  • elkötelezett hozzáállás
  • műanyag termékek gyártásában szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások-
  • bónuszrdenszer
  • hosszú távú munkalehetőség
  • túlórázási lehetőség
  • családias légkör

Munkavégzés helye

Környe, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Huppauer Tímea
34/ 200-330, 30/258-1027
tatabanya@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.