Sales Representative

- Vagány, talpraesett és magabiztos vagyok.
- Bárkivel könnyen teremtek kapcsolatot.
- Odafigyelek a másik igényeire, gyorsan feltérképezem, hogy mire van szüksége.
- Nem irtózom a műszaki dolgoktól.
- Vállalkozó szellemű vagyok.

Ha legalább 4 mögé pipát tehetsz, akkor ezt a munkát neked találták ki. Sikeréhes Sales Representative kollégát keresünk multinacionális partnerünknek, aki piacvezető műszaki cikkek direkt értékesítésében az építőiparon belül.

Feladatok

  • Prémium termékek és szolgáltatások értékesítése üzleti partnereknek
  • Termékbemutatók megtartása és ad-hoc műszaki segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és folyamatos bővítése
  • Kulcs partnerekkel való stratégiai együttműködés
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal cégen belül

Elvárások

  • Erős értékesítői véna, vállalkozó szellem
  • Nyitottság a műszaki termékek iránt, műszaki beállítottság
  • Minimum középfokú végzettség ideálisan műszaki területen
  • Eredmény-orientált gondolkodásmód, csapatszellem és pozitív hozzáállás
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Tanulási, fejlődési vágy
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (fix. alapfizetés + bónusz + cafeteria) céges autóval magánhasználatra is
  • Folyamatos tréninglehetőségek (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.)
  • Stabil, biztos munkahely nemzetközi hátterű cégnél exkluzív budai irodával
  • Karrierlehetőség (horizontális és vertikális elmozdulásra is van lehetőség)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
zita.toreky@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.