HR munkatárs

Budapest belvárosában található ötcsillagos szállodába keresünk középszintű angol nyelvtudással és több éves bér- és munkaügyi tapasztalattal rendelkező HR munkatársat.

Feladatok

  • Munkavállalók ki-és beléptetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Dolgozók tájékoztatási, segítése munkaügyi kérdésekben
  • Munkáltatói igazolások, havi riportok készítése
  • Külső és belső auditok levezénylése
  • Aktív részvétel a belső, munkavállalói rendezvények megszervezésében

Elvárások

  • Turizmus és/vagy HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év bér- és munkaügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Pro-aktív, pozitív, kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képességekkel rendelkező személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Home office lehetőség
  • Ingyenes étkezés a szállodában
  • Munkavállalói edzőterem ingyenes használata

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.