Senior BI fejlesztő

Partnerünk sokféle IT területtel foglalkozó magyar vállalat. Egészen az ügyviteli-analitikus rendszerektől kezdve a szolgáltatás-orientált nagyvállalati architektúrákig ér a skálája. Jelenleg egy senior BI fejlesztő kollégát keresnek csapatukba.

Nagyvállalati környezetben üzemeltetett adattárház megoldások tervezése, kivitelezése, telepítése, gyártói támogatása. Szolgáltatások tervezése és kivitelezése. Fejlesztők koordinálása és ellenőrzése, fiatalabb kollégák mentorálása.

Feladatok

  • fejlesztők, rendszerszervező koordinálása, ellenőrzése
  • ügyfél kapcsolattartás, üzleti problémák felmérése és megoldások kidolgozása
  • üzleti követelmények felmérése, egyeztetési az üzleti specialistákkal az üzleti ötlettől
a követelmény specifikációig
  • Funkcionális specifikációk elkészítése, elkészíttetése, minőségi ellenőrzése
  • üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
  • DWH fejlesztési projektek megvalósítása, határidők követése és feladatok riportolása
  • BI megoldások tervezésében való aktív részvétel
  • BI megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
  • fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és
követése
  • junior kollégák tanítása, mentorálása
  • nagyvállalati környezetben üzemeltetett adattárház megoldások tervezése, kivitelezése,
telepítése, gyártói támogatása
  • szolgáltatások tervezése és kivitelezése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5+ adattárházi környezetben szerzett tanácsadói tapasztalat
  • MSSQL (SSIS, SSRS, SSAS) ismeret
  • magas szintű SQL ismeretek
  • technológiák naprakész ismerete (MSSQL, PostgreSQL, MySQL, IBM Informix,
Oracle)
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Software tervezési methodológiák ismerete
  • Adattárház bevezetésben, üzemeltetésben tapasztalat
  • Ügyfél kapcsolattartás

Előny:
  • riporting / BI eszközök ismerete
  • projektvezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • új, modern irodai környezet
  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • ingyenes parkolás
  • agilis módszertan

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.