Költségelemző mérnök

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Folyamatos bővülés miatt jelenleg Költségelemző mérnököt keresünk.

Feladatok

  • Beszerzett tételek költség kalkulációja
  • Költség kalkulációk készítése, költségcsökkentési lehetőségek feltárása
  • Riportok készítése és prezentálása
  • Beszerzés támogatása ártárgyalások során

Elvárások

  • Szakirányú mérnöki végzettség,
  • 2-3 éves tapasztalat termeléstervezés, ipari mérnökség vagy gépészmérnöki területen
  • Különböző termelési folyamatok alapos ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Saját, nemzetközi költségcsökkentő projektek vezetése
  • Utazási lehetőség
  • Angol nyelv napi használata
  • Folyamatos fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.