Global Purchasing Manager / Beszerzési vezető

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Folyamatos bővülés miatt jelenleg globális szintű beszerzési vezetőt.

Feladatok

  • Globális beszerzési tevékenység ellátása indirekt területen
  • Költségcsökkentési tervek készítése, stratégiák elkészítése
  • A piac folyamatos elemzése, új partnerek keresése
  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, értékelés
  • Ártárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • Kereskedelmi/Műszaki felsőfokú végzettség
  • 5+ éves tapasztalat stratégia beszerzésben
  • MRO területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívás, fejlődés
  • Globális szintű beszerzés irányítása
  • Utazás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.