Villamos műszaki ajánlatkészítő

Villamos energetikai termékek és rendszerek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát.

Feladatok

  • Műszaki ajánlatok kidolgozása rendszertervek, illetve egyvonalas villamos kapcsolási rajzok alapján partnerünk vevői számára magas műszaki színvonalon és optimális költségszinten, határidőre, szoros együttműködésben üzletágaik értékesítőivel.
  • A munkakörhöz tartozó folyamatok betartása, fejlesztése.

Elvárások

  • műszaki felsőfokú végzettség (villamos energia elosztás, villamos energetika területen)
  • legalább 2-4 év tapasztalat (kisfeszültségű villamos energia elosztó rendszerek megvalósításának műszaki előkészítése, gyártása, illetve tervezése területén
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

előny:
  • középfeszültségű kapcsolókészülékek és elosztó berendezések ismerete
  • AutoCAD ismeret
  • Elosztószekrény tervező programok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.