Karbantartó gyakornok

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világ szinten előkelő piaci helyet elfoglaló erőművi beszállítóként működő partnerünk folyamatos bővülésének köszönhetően KARBANTARTÓ GYAKORNOKOT keres!

Feladatok

  • Leltárfelvétel egy 10 m2-es üzemcsarnok összes munkaállomásán Berlinben
  • Karbantartási anyagok leltárja Berlinben
  • Karbantartási tervek fordításában, kidolgozásában való részvétel
  • Az emelő eszközök, daruk leltározása a teljes gyártáson Berlinben
  • Fordítási feladatok németről magyarra

Elvárások

  • Folyamatban lévő vagy frissen befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Aktív német nyelvtudás
  • Stabil felhasználói MS Office ismeretek
  • Marketing-kommunikációs affinitás
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Kreativitás

Amit kínálunk

  • Heti 25 órás munkavégzés
  • 6 hónapos határozott idejű gyakornoki szerződés
  • Kiutazás: hetente 2-4 nap Berlinben, vagy összefüggően 2-3 hét (leltár miatt)
  • Gyakornoki juttatási csomag + cafeteria
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás!!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Takács Viktória
viktoria.takacs@randstad.hu
+36 30 883 23 92

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a viktoria.takacs@randstad.hu e-mail címre!
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.