Üzletágvezető

Ügyfelünk nagytömegű anyagok szállító rendszereiben használt anyagok, alkatrészek kereskedelmével, szállító rendszerek karbantartásával és szervizelésével foglalkozó vállalat. Jelenleg Üzletágvezetőt keresünk szállító rendszerek komplett szállítására létrehozandó üzletág élére. Az üzletág fővállalkozás formában hoz létre szállító rendszereket, és old meg kopásvédelmi, korrózióvédelmi feladatokat.

Feladatok

Feladatok:
• Kis- és közepes szállítórendszer vagy korrózióvédelmi
projektek levezénylése
• Operatív és üzleti folyamatok megtervezése,
megszervezése, folyamatos fejlesztése
• Az üzletág eredményességének növelése
• Az üzletág gazdálkodásának felügyelete
• Esetenként ügyvezető-helyettesi feladatok ellátása
• Üzleti lehetőségek feltérképezése, üzletfejlesztés,
ügyfélkapcsolatok folyamatos építése és bővítése

Elvárások

Elvárások:
• Gépészmérnök végzettség
• Min. 10 év gyártás/karbantartás területén szerzett
tapasztalat
• Ipari projektek vezetésében szerzett több éves
gyakorlat
• Vezetői tapasztalat
• Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
• Vállalkozási, jogi, számviteli és gazdasági ismeretek
• Kiváló szervezőkészség
• Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Stratégiai gondolkodás, kiváló problémamegoldó
készség
• Célorientált, önálló döntéshozatali képesség,
együttműködést támogató vezetési stílus

Amit kínálunk

Amit a cég kínál:
• Stabil háttér
• Szakmai előmeneteli lehetőség
• Lehetőség fejlesztési ötletek és javaslatok
megvalósítására

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Csilla Gergely
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.