Targoncavezető

Élelmiszeripari csomagolóanyag gyár keres targoncavezető munkatársakat.

Feladatok

Az anyagszállítás károsodásmentes megvalósítása a gyáron belül valamint a gyár és a raktár között
  • A silók kiürítése, hulladék bálázás, guillotine, darálógép, bálázó gép és vákuumos takarítógép kezelése
  • A teherautók megrakodása és leürítése a gyár biztonsági szabályainak megfelelően
  • Az áru rögzítésének leellenőrzése
  • A készletkezelő és nyilvántartó rendszer működtetése
  • A raktár és a kapcsolódó területeken az 5S fenntartása
  • A vállalat irányítási és fejlesztési rendszereiben való aktív részvétel
  • A munkaterületén a minőségi, környezeti és biztonsági (munka-, tűz-, élelmiszer-biztonsági) előírások megvalósulásának betartása

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű) és (új típusú) OKJ vizsga
  • Min. 3 év targoncavezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 3 műszakos és esetenként hétvégi munkarend vállalása
  • középfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Tiszta közeg, modern gépek
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Céges buszjárat Tatabányáról

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
34/200-330

tatabanya@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.