Optometrista

Partnerünk rendkívül gyorsan növekvő, széles termék- és szolgáltatási körrel rendelkező multinacionális piaci szereplő.
Jelenleg csapatuk bővítésére több városba keresünk kollégát a következő pozícióba:

Optometrista.

Feladatok

  • Szemvizsgálatok végzése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
  • Eladói tevékenység ellátása esetenként
  • Termékek és szolgáltatások ajánlása az ügyfelek részére

Elvárások

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség (optometrista vagy szemorvosi végzettség), folyamatban lévő tanulmányok
  • Szemvizsgálatban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas, teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Juttatási csomag megegyezés szerinti (függ a foglalkoztatás és a ledolgozott munkaidő mértékétől)
  • fix havi vagy óradíjas bérezés
  • szükség esetén albérlet támogatás
  • 5000 HUF étkezési jegy/hó

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Birtalan Dorottya
dorottya.birtalan@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.