Műszaki beszerző

Az egyetemi oktatáshoz és szakképzéshez szükséges tudományos és mérnöki berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk beszerző pozícióba keresi új munkavállalóját.

Feladatok

  • Anyag, félkész és késztermékek beszerzése az SAP-MM szoftver segítségével
  • Piackutatás végzése
  • A beszállítókkal való kapcsolattartás és az igények közös áttekintése, szükség esetén a vásárlási megállapodás újratárgyalása
  • A stratégiai beszerzőkkel való kapcsolattartás
  • Minden esetleges beszerzési tevékenység szerződéstervezetének elkészítése
  • Új, erőteljes beszállítók keresése
  • Együttműködés a statisztikák készítésében és elemzésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony német vagy angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ERP-rendszerben szerzett tapasztalatok (SAP, Module MM)
  • Műszaki előírások és rajzok készítésében szerzett tapasztalat
  • Ms Office ismeretek

Munkavégzés helye

Cegléd, Cegléd (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Júlia Simics
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.