Vállalatértékelési tanácsadó

-Kamatoztatnád az egyetemen megszerzett pénzügyi tudásod?
-Érdekel a vállalatértékelés?

Feladatok

  • Üzletértékelés, saját tőke piaci értékének meghatározása
  • Üzleti tervek készítése és felülvizsgálata
  • Pénzügyi modellezés
  • Makrogazdasági tanulmányok készítése
  • Költség-haszon elemzések
  • Iparági "brenchmarking" feladatok
  • Szcenárióelemzés

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • 1+ év szakmai tapasztalat tanácsadói és/vagy pénzügyi területen, akár gyakornoki pozícióban
  • Vállalatértékelési tapasztalat előny
  • MS alkalmazások emelt szintű gyakorlati ismerete
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és bónusz

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Cser Boglárka
+36 30 296 6943
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.