Bérszámfejtési Üzletágvezető

Ügyfelünk a hazai pénzügyi szolgáltatási piac egyik meghatározó szereplője közel 30 éve. Bérszámfejtési üzletáguk vezetésére keressük magabiztos szakmai ismeretekkel és vezetői tapasztalattal rendelkező új munkatársukat.

Feladatok

  • Az üzletág működésének megfeleltetése a vonatkozó jogszabályoknak, rendelkezéseknek és általános szakmai irányelveknek
  • Szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok
  • Munkaterhelés felügyelete, munkatársak teljesítményének értékelése, szakmai fejlődésének támogatása
  • Szakmai útmutatása a csoportvezetőknek
  • Üzletági költségvetés összeállítása
  • Havi riportok összeállítása a gazdasági osztály részére
  • Kapcsolattartás az üzletág ügyfeleivel, külföldi partnerrel és az illetékes hatóságokkal
  • Implementációs projektek felügyelete
  • Ajánlatok és szerződés tervezetek elkészítésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat
  • TB és adó jogszabályok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Vezetői munkatapasztalat
  • Nexon bérelszámolási szoftver ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kihívásokkal teli sokszínű szakmai feladatok
  • Szakmai megbecsülés és fejlődési lehetőség
  • Biztos munkahelyi környezet
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Csapatépítő programok
  • Modern irodaház, nagyon jó megközelíthetőséggel Budapest kertvárosi részén, Zuglóban

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.