Kintlévőség kezelő munkatárs

III. kerületi multinacionális partnerünk keresi új kintlévőség kezelő munkatársát. A cég globális jelenléttel, és stabil helyzettel bír a magyar piacon is.

Feladatok

  • hitelezési kérelmek elbírálása, tranzakciók jóváhagyása
  • kintlévőség kezelés szóban és írásban
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • folyamat fejlesztés
  • sales támogatás, kapcsolattartás a pénzüggyel

Elvárások

  • kintlévőségkezelői tapasztalat
  • ügyfélorientált kommunikáció
  • SAP ismeret előny, de nem kizáró ok
  • angol tudás előny, de nem kizáró ok

Amit kínálunk

  • nemzetközi karrier lehetőségek
  • kiemelkedő kompenzáció
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • szakmai tréningek
  • lean folyamatok

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lilla Demeter
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.