Senior labour relations assistant

Rendelkezel már tapasztalattal HR támogató területen? Szeretnél széles körű és hiteles szaktudásra szert tenni?

A Randstad Labour Relations / Payroll csapat munkáját segítve garantáltan lesz lehetőséged a személyes fejlődésre, beleláthatsz különböző szektorok vállalatainak működésébe és megismerkedhetsz ágazat specifikus megoldásokkal.

Feladatok

Főbb feladataid lesznek:

  • A Payroll Labour Relations csapat teljes körű támogatása, ügyfél és kölcsönzött munkavállalói igényeknek megfelelő magas szintű szolgáltatás biztosítása
  • be- és kiléptetési folyamatok operatív megvalósítása, koordinálása
  • szerződésmódosítások előkészítése és nyomon követése
  • adatok rögzítése és karbantartása nyilvántartási rendszereinkben
  • kölcsönzött munkavállalók részére cafetéria teljes körű ügyintézése a nyilatkoztatástól a munkavállalókhoz való eljuttatásig
  • payroll tevékenység támogatása, szoros együttműködés bérszámfejtőinkkel
  • napi feladatok szervezése, nyomon követése, intézése, összesítése end to end felelősséggel
  • személyes kapcsolattartás ügyfeleinkkel és kölcsönzött munkavállalóinkkal
  • aktív közreműködés cégünk projektjeiben

Elvárások

Jelentkezz, ha:
  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel, esetleg folyamatban van
  • néhány évet eltöltöttél releváns munkaügyi asszisztensi vagy hasonló munkakörben
  • önálló és csapat munkában is jó vagy
  • jó kommunikációs készséged van és kimagasló információ átadási képességgel rendelkezel
  • feltalálod magad a változó környezetben, vannak proaktív megoldási javaslataid és inspirál a probléma-megoldás
  • képes vagy rendszerben látni a munkádat meghatározó szabályokat
  • munkádat pontosan, precízen, ugyanakkor dinamizmussal végzed
  • angol nyelvtudásod írásban és szóban is aktívan használod
  • nagyfokú együttműködési készséggel rendelkezel, ügyfélközpontúság és rugalmasság jellemez

Előnyként értékeljük, ha:
  • ismered a Nexon rendszert
  • gépjárművet vezetsz
  • rendelkezel bérügyi ismeretekkel is

Amit kínálunk

  • komoly tapasztalatszerzés, szakmai fejlődés
  • hosszú távú karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetés
  • modern, igényes környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.