LEAN specialista

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Lean szemléletű transzformációs folyamatok önálló vezetése, napi szintű folyamatos támogatása
  • KAIZEN problémamegoldó workshopok előkészítése és vezetése és a megvalósítás nyomonkövetése
  • Önálló változáskezelési feladatok ellátása a felelősségi körébe tartozó transzformációs területek / projektek tekintetében
  • Értékáramok fejlesztésében szakmai irányítás és támogatás
  • Folyamatos együttműködés a fókuszált fejlesztés vezetővel és a szakértői csapattal
  • Aktív részvétel a belső lean tudásbázis fejlesztésében
  • Képzések önálló tartása, képzési anyagok fejlesztése
  • A termelési rendszer folyamatainak / szabványainak bevezetés és fejlesztésének támogatása, módszerek alkalmazása
  • Képességek építése operatív szinten, továbbá munkatársi lean magatartás minták fejlesztése
  • A lean szemlélet vállalaton belüli elterjedésében való aktív részvétel, tájékoztatás nyújtása, belső kommunikáció támogatása
  • Vezetők lean szemléletű fejlődésének támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Lean eszközök és projektmanagement technikák magas szintű ismerete és min 5 év gyártó/termelő cég hasonló pozíciójában megszerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Együttműködés a cégcsoporton belüli más gyárak hasonló programjainak résztvevőivel
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség
  • Kiváló analitikus képesség és rendszerben való gondolkodás
  • Motivált, proaktív jellem
  • Nagyon jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló csapatjátékos
  • Tanulás és tanítás iránti elhivatottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
  • Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
  • Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezni bérigény megjelölésével lehet.

Izsák Viktor
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.