Üzemmérnök a közép- és nagyfeszültségű villamos energiaellátás területén

Kecskeméti piacvezető autóipari ügyfelünk létesítményüzemeltetési területre keres üzemmérnököt a közép- és nagyfeszültségű villamos energiaellátás szakterületre

Feladatok

  • Középfeszültségű és nagyfeszültségű villamos energiaellátó rendszerek és berendezések mérnöki szintű szakmai felügyelete
  • Villamos hálózatok minőségi jellemzőinek teljes körű felügyelete
  • Üzemeltetési koncepciók kidolgozása, aktualizálása és optimalizálása
  • Tervezett és nem tervezett operatív üzemeltetési feladatok irányítása és kiadása
  • Üzemeltetői szempontok és álláspontok képviselete
  • Optimalizálási projektek vezetése és projektekben való részvétel

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok (villamosmérnök)
  • Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat közép- és nagyfeszültségű berendezések üzemeltetésében
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat projektek vezetésében és/vagy külső cégek irányításában
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Önállóság, pontos és strukturált munkavégzés, felelősségvállalás
  • Rugalmasság, stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet, ahol a német és angol nyelvet is használhatja
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Versenyképes juttatási csomag, alapbéren felüli juttatások
  • Ingyenes sportolási és nyelvtanulási lehetőség
  • Céges bölcsőde, óvoda és iskola
  • Továbbképzési lehetőségek, tréningek

Munkavégzés helye

Kecskemét, Kecskemét (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bettina Korcsmáros
+36 30 883 7465
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.